Wyjeżdżasz z dzieckiem do Londynu? Zastanawiasz się, co mu pokazać, gdzie pójść, co je zainteresuje?  Nasza propozycja – SEA LIFE London Aquarium.

Jedna z największych w Europie kolekcji zwierząt morskich usytuowana w samym sercu Londynu. Zabytkowy budynek County Hall, przy południowym brzegu Tamizy, jest domem SEA LIFE London Aquarium. Nie wiesz jak trafić? Kieruj się na London Eye. Aquarium znajduje się tuż obok.

oceanariumoceanarium

Pierwszy raz odwiedziliśmy oceanarium rok temu. Szymek miał 3,5 roku. W tym roku interesowały go zupełnie inne ryby.

  • Punkt numer jeden: zdobyć mapę budynku.
  • Punkt drugi: zobaczyć rekiny.
  • Punkt trzeci: pilnować aby wszyscy podążali za nim i jego mapą.

oceanariumoceanariumOceanarium

Zaraz po wejściu można dostać zawału. Szklana podłoga i pływające rekiny…  Dzieciaki mają świetny ubaw a rodzice z przerażenia zasłaniają oczy : )

oceanariumoceanarium

BILETY Oceanarium cennik

Bilety nie są tanie… Za dzieci (3-15 lat) musimy zapłacić £17.96. Dorośli płacą £23.85. Podane ceny obowiązują przy zakupie online. Dokładny cennik znajdziecie tu >klik<

oceanarium oceanarium

Po kilku godzinach zwiedzania możecie odwiedzić sklep z pamiątkami, kupić obowiązkowe gadżety i przejechać się na karuzeli (kilkanaście metrów od Aquarium i London Eye).

Oceanariumoceanarium

Jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy SEA LIFE London Aquarium. Świetne miejsce na rodzinne popołudnie. W weekendy i dni wolne jest bardzo oblegane ale jeśli wyjeżdżacie na kilka dni wybierzcie środek tygodnia. Mniej ludzi = lepsze zwiedzanie : )

pozdrawiam

Hania